Як використовувати бронзовий колір в декорі інтер’єру?

0 Comments


У категорії класичних кольорів, які використовуються при оформленні інтер’єру, особливе місце посідає бронзовий колір. Саме цей відтінок несе в собі нотку елегантності та шику для оригінальної прикраси.

Це також колір, який не має рівних у виборі палітри кольорів. Сама його присутність сприяє спокою і розслабленню, не позбавленому тонкої нотки тепла. Залишається лише знайти варіанти, які найкраще підходять для вашого інтер’єру.

Різноманітність бронзового кольору

Раніше термін «бронза» застосовувався до сплаву міді та олова, сьогодні він також означає популярний колір в обробці. Бронза знаходиться в коричневій кольоровій гамі. Однак відтінки можуть бути жовтими або рожевими.

За своєю природою бронза – це елегантний колір, а також особлива гостинність, як і латунь у декорі. Він наповнений заспокійливим теплом, що робить його кращим кольором для створення атмосфери спокою та розслаблення. Доброзичливість цього відтінку ідеально підходить для того, щоб оживити та вдихнути життя в будь-яку кімнату в будинку, де його не вистачає.

Як використовувати бронзовий колір в декорі інтер'єру?

Як використовувати бронзу в прикрасі інтер’єру

Щоб розкрити свій декоративний потенціал, бронзовий колір необхідно інтегрувати методично, тільки так можна отримати очікуваний результат. Бронзу не можна використовувати аби як.

Ось основні правила використання бронзового кольору:

  • Прикрасьте інтер’єр за допомогою декоративних аксесуарів, таких як лампи, металеві дрібнички бронзового кольору або навіть гарне дзеркало та декоративні світлові ефекти. Також можна вибрати меблі бронзового кольору, щоб завершити обробку і при цьому не втратити елегантності.
  • Бронзовий чудово виглядає на текстилі, включаючи штори та дивані подушки у вітальні. Постільний комплект бронзового кольору також створить затишну атмосферу в дизайнерській спальні.

Як використовувати бронзовий колір в декорі інтер'єру?

Можливі комбінації кольорів

Яким би шикарним не був цей відтінок, декоративна тема, яка зосереджена на бронзовому кольорі, не означає, що присутність інших кольорів виключена. У поєднанні з правильними кольорами бронза створює гармонію, яка обов’язково прикрасить інтер’єр.

Цей колір можна поєднувати з:

  • Білий: в результаті виходить чарівний та елегантний контраст.
  • Зелений: для комфортнішої атмосфери.
  • Інші відтінки бронзи: для створення красивої градації бронзи від рожевого до золотистого, що переходить у жовтий.
  • Бронза також знайде своє місце у шикарному чорному декорі.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *