Що таке NFT?

0 Comments


Незамінні токени (NFT) — це новий тип криптоактиву, який є унікальним і не може бути відтворений, але який можна використовувати для надання права власності на цифрові товари.

NFT схожі на криптовалюти, такі як біткойн, але мають деякі важливі відмінності.

Найбільш важливою відмінністю є те, що NFT можуть належати більш ніж одній особі одночасно і можуть передаватися від одного власника до іншого. Також NFT відрізняються від традиційних криптовалют тим, що мають фіксований запас і кожен токен унікальний.

Що таке NFT?

Повторюся ще раз, NFT – це форма цифрового активу, створена і зберігається в блокчейні. Це не фізичні об’єкти, а скоріше віртуальні уявлення речей, якими можна торгувати та з якими можна взаємодіяти.

Абсолютно будь-хто може продати або купити NFT, який може бути у вигляді зображення, відео, гіфки або, наприклад, твіт у Twitter.

NFT може бути створений будь-ким у блокчейні Ethereum з використанням смарт-контракту. Власник NFT несе відповідальність за його оновлення та забезпечення його справності. Це означає, що NFT не обмежуються однією юридичною особою чи компанією, оскільки їх може оновлювати будь-хто, хто їм

Це означає, що NFT не потребує централізованого органу для підтримки своєї автентичності, на відміну від традиційних ігор, де вам потрібно буде купити гру з офіційного джерела, щоб гарантувати, що ви отримаєте справжню копію.

Що таке NFT?

До речі, першою NFT була CryptoKitties, гра, в якій гравці можуть купувати, продавати, обмінювати та розводити цифрових кішок.

Криптовалюти розвиваються, нові NFT з’являються постійно, і зараз саме час придивитися до них.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *