Нарощені вії: чому одні виглядають як корови, інші – як богині

0 Comments

Нарощені вії: чому одні виглядають як корови, інші - як богині

Процедура нарощування вій відома кожній модниці. Навіть у минулому столітті жінки наклеювали собі вії, щоб зробити очі яскравішими і виразнішими. Наразі ця процедура вдосконалилася, і ми можемо вибирати, які нам потрібні вії. Типи нарощених вій дивіться тут https://rhythmsdance.com.ua/tipi-viginiv-naroshhenix-vij/.

Але парадокс – здавалося б, красиві вії можуть бути тільки прикрасою очей, але іноді дівчата з нарощеними віями виглядають, як корови з мультиків. Пам’ятаєте – у них такі сумні очі в обрамленні довгих вій?

Так відбувається, коли в гонитві за красою дівчата втрачають контроль і не знають заходів.

Давайте розберемо кілька помилок про нарощені вії.

Чим довше, тим краще

Це найпоширеніша помилка при нарощуванні вій. Коли майстер запитує: “Які ви хочете вії?” Багато хто відповідає – найдовші! Я сама була свідком такої розмови в одному салоні. Дівчина дізнавалася, чи залежить вартість вій від довжини. І коли майстер її відповіла, що ні, не залежить – вона вирішила, що їй потрібні найдовші.

При цьому очі у клієнтки були невеликі, вії коротенькі і майстер намагалася пояснити, що занадто довгі вії не підуть їй. Але дівчина не хотіла нічого слухати і просила зробити довгі вії. У результаті майстер психанула і пішла робити їй, як вона просить.

ЯК ПРАВИЛЬНО: в ідеалі вії повинні бути трохи довшими за ваші природні. На 2-3 мм. максимум і лише на зовнішньому куточку ока. Так вони додадуть вашим вічкам чарівність і подовжать розріз очей.

Нарощені вії: чому одні виглядають як корови, інші - як богині

Вії довго не тримаються, так що немає сенсу витрачати на них гроші

Давайте спочатку розберемося, що означає довго. В середньому одного нарощування вистачає на 3-4 тижні. І це цілком пристойний термін для такої процедури. Ви можете цілий місяць не фарбувати очі, і навіть зранку виглядати дуже красиво. А у відпустці – то це взагалі одне задоволення! Не треба думати, як ти виглядаєш на пляжі, не треба переживати, що туш від води розтечеться.

Але іноді вії справді можуть дуже швидко потрапити. Так відбувається, якщо ви перед нарощуванням пофарбували свої вії у косметолога. Цього в жодному разі не можна робити. Фарба закрила і склеїла всі лусочки і клею просто нема за що схопитися. Вії обпадуть буквально за 1-2 дні. Я сама одного разу через незнання так зробила. Було дуже прикро.

Також ви можете з незвички терти очі і навіть не звертати на це уваги. Механічне вплив ламає тендітну клейову основу і вії обсипаються.

Спати обличчям у подушку з нарощеними віями теж неправильно. Вранці ви можете виявити на ліжку шар з ваших вій, що відклеїлися.

ЯК ПРАВИЛЬНО: нарощені вії вимагають певної вправності та акуратності у поводженні з ними. Не травмувати їх, привчитися спати на боці або на спині, правильно вмиватися – усьому цьому не складно навчитися, якщо ви хочете проходити довше.

Після нарощування у мене випали та свої вії

А це вже міф. Нарощені вії не травмують і не послаблюють вії. Якщо ваш майстер використовує якісні матеріали і натуральні вії, вони не пошкоджують війну цибулину, а з часом просто відклеюються від вії, що відросла. Ви можете вирвати свої вії, якщо почнете знімати нарощені самі. Знімати вії потрібно лише у майстра за допомогою спеціального складу. Майстер наносить його на вії і розчиняє клей, не пошкоджуючи ваші вії.

ЯК ПРАВИЛЬНО: після нарощування є сенс все одно зміцнити свої вії спеціальними оліями. Найкраще підійде рицинова олія. На ніч наносите ватяною паличкою масло на війний край і ви не тільки зміцните вії, але й зробите їх блискучими та густими.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *