8 правил оральних ласок від найкращих американських секс-коучів

0 Comments

8 правил оральних ласок від найкращих американських секс-коучів

Секс – це інтимна, але неминуча ланка у житті людей. І, хоча багато хто соромиться говорити про це, але сексуальне життя має велике значення для фізичного та емоційного благополуччя. І одним із способів розкріпачення у ліжку є оральні ласки. Як правильно робити кунілінгус дівчини читайте у цій статті https://varto.org.ua/?p=8901. Вибираючи цей вид задоволення, необхідно враховувати деякі правила, щоби насолоджуватися ним повністю. Ми зібрали найактуальніші правила оральних ласок від найкращих американських секс-коучів, що спеціалізуються на цьому питанні.

  1. Ніколи не пропускайте прелюдії!

Хоч би як хотілося приступити до справи відразу, необхідно пам’ятати про прелюдія. Вона допомагає жінкам розслабитися і говорить про те, що оральна стимуляція має рівні права та важливість із іншими видами сексу.

  1. Попередньо домовтеся про пози та види дій

Дуже важливо уявити свої очікування щодо орального сексу. Краще заздалегідь позначити, що вважаєте прийнятним, що небажаним у процесі.

  1. Остерігайтеся зубів

Це може здатися дуже проста порада, але мало хто стежить за тим, щоб не терти зубами ніжну шкіру партнера. Щоб цього не сталося, слід використовувати губи та язик, але не зуби.

  1. Не відмовляйтеся від рук

Не забувайте, що руки теж відіграють важливу роль в оральних ласках. Використовуйте їх, щоб принести більше задоволення партнеру. Наприклад, можна додатково стимулювати клітор і т.д.

8 правил оральних ласок від найкращих американських секс-коучів

  1. Вивчайте свого партнера

Кожен партнер унікальний і ніхто не знає його краще, ніж він сам. Слід вивчати реакції та бажання свого партнера, щоб розуміти, що приносить йому задоволення, а що – ні.

  1. Пам’ятайте, що партнер – не бургер

Уникайте звертання до свого партнера як предмета. Він чи вона – жива людина з власними думками, почуттями та бажаннями. Поводьтеся з ним або з нею м’яко і з любов’ю.

  1. Уникайте однотипності

Оральні ласки – це чудова нагода для фантазій. Поміняйте швидкість, тиск, напрямок вашої мови. Вивчіть реакцію партнера на ті чи інші рухи та насолоджуйтесь.

  1. Не переривайте процес

Висококласні оральні ласки – це не універсальне рішення, яке застосовується до кожної людини в будь-якій ситуації. Але якщо ви хочете насолоджуватися цією частиною сексуального життя, не переривайте процес і дозвольте своєму партнеру зробити все по своєму і довести вас до оргазму.

Оральні ласки – це важлива, але водночас чуттєва та тонка тема. Дотримуючись цих порад від кращих американських секс-коучів, ви навчитеся отримувати та приносити задоволення, не виходячи за рамки допустимого. Запам’ятайте, що у сексі головне – це взаєморозуміння та турбота про свого партнера.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *