Добірка ігор, які зроблять поїздку з дітьми веселою

0 Comments


Вирушаючи в тривалу подорож з дітьми, дорослим необхідно передбачити, як і чим захопити дитину. Деякі батьки йдуть перевіреним способом – дають йому мобільний телефон і дивиться мультики, випуски популярних блогерів або слухає подкасти. Однак тривале використання гаджетів може зашкодити зору дитини, тому потрібно підібрати цікаву альтернативу. Якщо в подорож їде група дітей, потрібно скласти список ігор, для яких не потрібний великий простір та використання реквізиту. Чим зайняти дитину в дорозі? Які ігри підійдуть для дітей, щоб поїздка пройшла легко та весело?

Асоціації

Суть гри полягає в тому, що ведучому потрібно загадати одному з учасників слово, а він передає асоціацію іншому учаснику. Асоціації можна вигадувати до персонажів та подій, явищ і предметів, книг та фільмів. В кінці ланцюжка слово змінюється і навіть перетворюється на антонім. Гра розвиває креативне мислення та вміння швидко реагувати. Для неї не потрібен великий простір і можна грати як із малою кількістю учасників.

Добірка ігор, які зроблять поїздку з дітьми веселою

«Слова»

Одна з найпоширеніших ігор для дітей та дорослих. Завдання учасників полягає в тому, щоби назвати нове слово на останню літеру попереднього. Можна вибрати тематику слів – хтось перераховує міста та країни, хтось імена та абстрактні поняття, а хтось змагається у тому, хто більше назве слів на певну літеру. Гра сприяє розвитку словникового запасу та пам’яті. Така гра підходить для проведення часу в транспорті.

Небилиці

Для гри необхідний мінімальний реквізит – аркуші паперу, олівці чи фломастери. Учасникам необхідно вигадати нехитру історію. Аркуші паперу поділяються на кількість гравців. Завдання полягає в тому, щоб на своєму аркуші відповісти на запитання попереднього учасника. Листи не розкриваються до останнього питання, відповіді не повинні бути помітні.

Запитання для цього використовують стандартні – Що? Де? Коли? Чому? За бажанням можна додавати різноманітні питання, щоб у результаті виходила оригінальніша історія.

Смішки

Завдання полягає в тому, щоб розсмішити одне одного. Ця гра дуже популярна у таборових загонах. Учасники сідають у коло, щоб усі могли бачити один одного. Кожен каже «Я» і хто розсміяється, тому додається кумедне слово. Чим частіше одна і та сама людина сміється, тим більше слів йому додається. Через війну формується цілісне выражение.

У грі немає переможців та програли. Її мета – подарувати один одному гарний настрій та заряд позитиву.

Пісенник

Для гри потрібно наперед продумати теми. Якщо учасників багато, їх можна розділити на команди. Визначається тема та команди по черзі співають пісню, які їй відповідають. Програє той, хто не зміг вибрати пісню на потрібну тему. Гра можна спростити або ускладнити, використовуючи поєднання слів. Теми можна підібрати заздалегідь та грати за принципом фант.

Рифмоплети

Гравці заготовляють слова, під які легко підібрати рими. Хто не може з учасників підібрати риму, той загадує нове слово. Гра розвиває мовний запас, учасникам слід використовувати слова, які вимагають тлумачення лексичного значення.

Добірка ігор, які зроблять поїздку з дітьми веселою

Зіпсований телефон

Учасники знають про цю гру з дитячого садка. Е завжди можна ускладнити та зробити цікавою для дітей старшого шкільного віку. Перший учасник називає слово іншому, інші передають почуте. Наприкінці виходить не те слово, яке загадане першим гравцем. Чим гучніший простір, в якому проходить гра, тим веселіше.

Данетки

У деяких варіантах гри потрібні аркуші паперу.

Ведучий загадує складні запропоновані обставини, інші намагаються їх вгадати. З питань, що уточнюють, можна ставити тільки «Так?» чи ні?”

Також можна написати ім’я персонажа, наклеїти наклейку на лоб і учасникам потрібно визначити, ким вони є. Запитання ставлять по колу і відповідати можна лише «Так» чи «Ні». У способах гри уява учасників не обмежена.

“Всі професії важливі …”

Завдання гравців придумати найфантастичніші професії. Це може бути дресирувальник м’яких іграшок чи водій для білки. Варіанти професій можу бути найнеймовірнішими і навіть абсурдними. Гра не потребує нічого, окрім фантазії.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *