Два факти про жінок, які пояснюють їхні неочевидні вчинки

0 Comments


Деякі жіночі вчинки можуть здаватися загадкою для багатьох чоловіків. Та що там чоловіків, іноді самі жінки не можуть зрозуміти, чому вони так чи інакше чинять. І це нормально. Адже зрозуміти ми намагаємося свідоме. А увага треба звертатися на несвідоме. На те, що відбувається без нашого прямого підтвердження. І на цей рахунок у нас є два факти про жінок, які пояснять деякі їх, здавалося б, неочевидні вчинки. Щоб дізнатися більше про жінок, читайте блог uchis.com.ua.

Нащадок жінка хоче залишити від сильного чоловіка. Цей факт – це відповідь усім чоловікам, які кажуть: “Ну чому жінкам подобаються погані/круті” і таке інше. А на добрих і добрих вони не звертають уваги. Принаймні до тридцяти років ця тенденція дуже сильна.

Два факти про жінок, які пояснюють їхні неочевидні вчинки

І ось відповідь. Жінка підсвідомо шукає найсильнішого. І їй не важливо, що з ним може бути небезпечно, він не заробляє гроші, він дурний і таке інше. Якщо чоловік сильний, гучний, нахабний, це знак підсвідомості, що з ним потрібно мати справу. Адже тоді діти також будуть сильні.

І лише до тридцяти років жінка набирає досвіду. Вона знає, що треба думати головою під час виборів чоловіка. Вона розуміє, що добрий і дбайливий, це той, хто необхідний у тому, щоб ростити дітей. Або той, хто має гроші. Адже гроші – це безпека та віра в майбутнє. Але іноді це жінки розуміють про себе надто пізно.

Другий факт. Жінка має дуже чутливу самооцінку, яка залежить від оточуючих. Я довго думав про те, чому ж жінка не може прийняти, що вона не має рації? Адже всім уже очевидно, що вона програла суперечку. Навіть вона сама це розуміє. Але ні, вона вперлася.

Два факти про жінок, які пояснюють їхні неочевидні вчинки

І ось відповідь. Для її самооцінки набагато безпечніше упиратися, ніж визнати свою неправоту. Тоді вона сама впаде у своїх очах. Також саме тому жінки так багато думають про свій зовнішній вигляд. Їм важливо, що люди думатимуть на вулиці. Навіть не казати, просто думати.

Тому жінки можуть переживати, як чоловікам здається, через дрібниці. Ну, сказали щось неприємне на вулиці або на роботі. А для жінки це великий удар по самооцінці. У чоловіків так працює набагато рідше. Тим більше, що у жінки, справді, одна з найголовніших цінностей – це зовнішність. І якщо зачепили її зовнішній вигляд, їй буде особливо прикро.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *