Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Манява-Львів.
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

07:00 Виїзд зі Львова. Переїзд в с.Манява Богородчанського району.

Манявський скит – відокремлена обитель, розташована в мальовничому карпатському Межигір’ї.
Цей древній монастир заснований в 1608 році, але бере свій початок з 1240 року, в часи, коли була зруйнована Києво-Печерська лавра, і два її ченця (Іоникій і Пахомій), взявши з собою святу воду, пішли шукати рівне за силою джерело. Таке джерело вони знайшли тут – в с. Манява, на Блаженному камені.
У 1612 р в монастирі була споруджена Хрестовоздвиженська церква.

Легенди про святе місце зацікавили монаха-схимника Іова Княгиницького. Цей суворий аскет, який приніс до багатьох православних монастирів України строгі правила грецького Афону, провів останні роки життя в Маняві. Тут він в повній мірі зміг втілити свої ідеали подвижництва, за що Манявський скит і був названий «Другим Афоном». На цьому святому місці двічі було явлення Божої матері.На даний момент на території скиту розташований чоловічий Хрестовоздвиженський монастир.

Безліч паломників приходять до Хрестовоздвиженського монастиря до Святого батькові, який зцілює списом.

10:00 Свята Літургія у Хрестовоздвиженському соборі.

Екскурсія по монастирського комплексу, проводить монах Хрестовоздвиженського монастиря.

Завдяки праведному життю ченців, в монастирі є справжні святі місця. Одне з них, позначене дерев’яним хрестом, вчені називають енергетичним центром Землі. Якщо у хреста протягнути руки, то долонями можна відчути легке поколювання. Існує повір’я: якщо обійти із запаленою свічкою святі місця – келію і підземний храм, то свічка стане освяченою і буде берегти домашній спокій.

Вільний час.

13:30 Монастирська трапеза.

Оглянувши монастирський комплекс, за бажанням ви можете піднятися до величезного Горгану в формі грота, притулку перших аскетів. Це і є “Блаженний камінь” – місце молитви і очищення від скверни. Звідси бере початок джерело з цілющою водою, рівне за силою святій воді з Почаєва.

Вище монастиря розташований один з найгарніших карпатських водоспадів – Манявський водоспад. Подолавши відстань у 7 км гірськими стежками (за бажанням), ви побачите приголомшливе видовище – вода падає декількома каскадами з двадцятиметрової скелі, збираючись у її підніжжя в невелике мальовниче озерце. Влітку в холодних водах, що стікають з гір, сміливо купаються ті, хто мріє омолодитися. Взимку потік майже повністю промерзає, утворюючи неймовірної краси грона крижаних сталактитів.

16:00 Від’їзд в м.Львів.

19:00-20: 00 Орієнтовне прибуття до Львова.

Вартість екскурсії під запит

У вартість входить:

екскурсійно-транспортне обслуговування по програмі;
У вартість не входить:

вхідні квитки в об’єкти відвідування, пожертвування;
харчування;
страховка;
особисті витрати;

http://www.galicia-tour.lviv.ua/ua/p145

Skype: galicia-tour 

+38(032)2425474 

моб. тел.+38 0673049075

viber +38 0962822001

Виїзна екскурсія «Манявський скит-український Афон»