Слава Iсусу Христу!

Наша сторiнка в мережi ФБ була започаткована ще в 2015 роцi для всiх Людей, вiрян, якi люблять Бога,Маняву,Манявський Скит та хочуть сюди приїхати та бути тут в Храмах, бiля Камня Блаженого, сходити до Водопаду та подихати тим повiтрям горним, яке є цiлюще..

Та слава Богу Люди дiзнавались про Маняву та Монастирь та приходили, приїжджали та приїздять зараз-навiть вже бiльшими групами.Так наприклад того тижня в недiлю перезвонив Пан Тарас зi Львова та сказав ,що хоче привезти группу дiтей (45 людей), та попросив мене органiзувати экскурciю по Манявi, (я сказав,що в Храмi проводять экскурсii Монахи) та транспорт до Водопаду для дiтей -це було органiзовано нами як волонтерами ..”Ось -кажу вам телефон пана Романа з Маняви, якого я знаю як вiдповiдальну людину, який возить групи, будь ласка, телефонуйте напряму 097 828 10 15 , та домовляйтесть по цiнам – якнайкраще для дiтей “(Ми попросили пана Романа надати знижку для групи дiтей пана Тараса зi Львова)..Вони поспiлкувалися та пан Роман всiх завiз до Водопаду. Дiти були дуже задоволени . Це є один невеликий приклад того,як працює волонтерська сторiнка МСкита в мережi.

Ось ще -дiти Солотвинського iнтернату нещодавно отримали Увагу та Любов нашiх волонтерiв зi Львова, разом з уроками Англiйcькоi мови та арт -сессiей з пiснями та солодким столом (про шо е хорошi сонячнi фото). Волонтери нашi приїхали до Солотвино та Маняви зi Львова. Дiти пicля зустрiчi сказали, що вони вдячнi та щасливи , та попросили Софiйку та Валерiю та Андрiя та Сергiя до них приїхати ще.

Це все про ХРИСТИЯНСТВО йдеться -про невеликi, але дуже значнi для ПРОСТИХ ВIРЯН, ЛЮДЕЙ, ДIТЕЙ-спiльнi ДОБРІ СПРАВИ ТА МОЛИТВА, ЛЮБОВ ДО БЛИЖНЬОГО, про яку нам казав Господь…

Ще дуже багато людей просили та просять зараз”пiдкажiть ,будь ласка, як добратися до Блаженого Камня (А то нам не сказали в монастирi того разу, як були) та як знайти наприклад Верхнiй Скиток, отца Алiпiя, Амфилохия ( ?), та коли саме iдуть Богослужiння в Храмах Скита, який саме е розклад,-все це ми систематизували на сторiнцi в ФБ та на пiзнiше на влонтерському сайтi для паомникiв публiкували та допомагали iнформацiйно,вiдповiдали на питання людей, та просто дiяли та молилися разом, як наказав Господь нам -з Любовью до Бога та Людей …Та нiхто тодi та весь цей час з 2015 по 2019 р нiколи за 4 роки не говорив нам, що ми робили щось неправильно, що ми були неканоничними, не духовними , не гнали нас з Монастиря, не називали єретиками та аферистами, не засуджували публiчно не розiбравшicь, та не чорнили відчайдушно.

Памятаю тогдашнього настоятеля Манявського Скита Отца Паiciя в 2015 му роцi ,який cказав “У нас тут як на Св Горi Афон – всi рiвнi перед Господом Богом нашiм. Всi монахи до всiх вiрян, хто приходить мають однакове ставлення. З Любовью.” та запросив до Трапезної.. В 2015 спочатку ми були в Монастирi як труднiки , якi будували ту частину Монастиря-новi кельї,та стiну, які дивляться на дорогу до Блаженного Камню а потiм як волонтери, які поширювали новини, писали про Маняву та Монастир Манявський Скит, який ми дуже любимо та шануємо разом з громадою Маняви та гостями з iншiх країн…

Для популярiзацiї цiх Святих Мiсць пiзнiше ми як волонтери зробили сайт для паломникiв вiрян, всiх хто любить Маняву та Манявський Великий Скит..та Скиток маленький..

Слава навiки Богу!!

 
 
Сторiнка в мережi ФБ була започаткована в 2015 роцi