В селі Рожівка звершив освячення храму на честь святителя Миколая, який силами громади будували п’ять років. Це – спільний здобуток усієї нашої помісної Православної Церкви.

Для чого ми з вами будуємо храми? Найперше із вдячності Богу за всі ті благодіяння, які Він виявляє до нас у нашому житті.

Отже, беручи приклад із життя святого Миколая та дякуючи Господу, творімо добро та справи милосердя нашим ближнім, які часто потребують не стільки нашої матеріальної допомоги, як нашої підтримки та доброго слова.

Освячення храму на честь святителя Миколая Чудотворця у с. Рожівка

Сьогодні в селі Рожівка звершив освячення храму на честь святителя Миколая, який силами громади будували п’ять років. Це – спільний здобуток усієї нашої помісної Православної Церкви.Для чого ми з вами будуємо храми? Найперше із вдячності Богу за всі ті благодіяння, які Він виявляє до нас у нашому житті.Отже, беручи приклад із життя святого Миколая та дякуючи Господу, творімо добро та справи милосердя нашим ближнім, які часто потребують не стільки нашої матеріальної допомоги, як нашої підтримки та доброго слова.

Posted by Митрополит Епіфаній on Laupäev, 21. detsember 2019

Спільний здобуток усієї нашої помісної Православної Церкви