МБО”Демократія та реформи” спільно з волонтерами провели Свято Англійської мови, співів, фруктів та солодощів для дітей в Солотвинській санаторній школі-інтернаті.

 

В рамках свята були організовані  співи на природі (українські пісні під гітару),  уроки англійської мови (розроблені волонтерами програми, направлені на покращення розмовного англійського у дітей),  солодкий стіл для дітей (фрукти та солодощі з відповідними сертифікатами були закуплені волонтерами за кошти, виділені з Фонду та власними силами).

 

Дякуємо нашим волонтерам, які організували чудову розважально-навчальну програму, закупили смаколики, принесли часточку тепла і радості дітям з Солотвино.

Приїхавши в Солотвинську санаторну школу-інтернат, ми раділи з того, що змогли провести один день так, щоб діти просили продовження цього свята. Маленькі українці чекають на наступний наш приїзд.

Також під час проведення свята ми зрозуміли, що поруч з дітьми сьогодні є люди, які кожен день дарують їм свою любов та підтримку – це працівники Солотвинської санаторної школи-інтернату. Вони вчать дітей жити в мирі, підтримувати одне одного, вони є їхніми наставниками та щирими друзями.

   

Проведено Свято Англійської мови для дітей в Солотвино