Офіційне звернення до представників громади, журналістів, представників Парвославної Церкви України.

 

Благодійна організація “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ДЕМОКРАТІЯ ТА РЕФОРМИ”, волонтери якої створили сайт skit.org.ua, ніколи не вважала його канонічним, або таким, що представляє Церкву. Сайт був створений з благословіння владики Іоасафа виключно для популяризації Манявського Скита, Манявського водоспаду, Блаженого камня, Карпатського краю.

У зв’язку з цим ми вказуємо посилання на офіційний канонічний сайт Манявського Скита https://skytmaniava.if.ua/news/ і ще раз вказуємо на те, що наш сайт МС skit.org.ua  не є офіційним і не представляє Церкву, а лише популяризує.

 

Хочемо наголосити, що ми прийняли рішення змінити назву сайту на Manyava & Manyavskiy Skit в рамках Проекту Manyava International Project 2020 про Який можна дiзнатісь бiльше тут.

Сайт був створений коштом та силами волонтерів, яким Благодійний Фонд хоче подякувати та надіється, на подальшу співпрацю. Skit.org.ua служитиме відкритим джерелом інформації про Маняву і Манявський скит, етно, культуру і мистецтво краю Карпатського, для паломників, пілігримів, духовного туризму, еко туризму, людей мистецтва, всіх кого цікавить і хто любить Маняву, Монастир і  Карпатський край.

Ми маємо мiсiю – Обєднання всiх, хто любить Бога, Маняву та Монастир для спiльної доброї справи. Підсилення Вiри Православної в серцях братів і сестер наших через спiльну молитву.

Ми бачимо ,що Людям, Вiрянам, Паломнiкам, якiм цiкава Манява та Монастир, цей проект дуже потрiбний.

Благодійна організація “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ДЕМОКРАТІЯ ТА РЕФОРМИ”, та волонтери і надалі готові продовжувати співпрацю з представниками Православної Церкви України на різних рівнях, якщо на це будуть дані відповідні благословіння. 

 

Проекти, започатковані раніше, будуть продовжуватись так, як в них було вкладено надто багато сил і часу. Ми віримо в те, що справа, яку робимо, незалежно від того, як до неї ставляться, незалежно від того як нас називають, – є добра справа, бо спрямована виключно на популяризацію української історії та культури, православної віри, поширення добра, допомогу дітям, та тим, хто її потребує. 

 

Якщо журналісти або представники громади захочуть отримати додаткову інформацію, то можуть звернутися за контактами, вказаними на нашому офіційному сайті.  

 

 

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

 “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

“ДЕМОКРАТИЯ ТА РЕФОРМИ”

Офіційне звернення до представників громади, журналістів, представників Парвославної Церкви України.